Para Kazandıran ve Ödeme Yapan Oyunlar 2023

Oyun endüstrisi son on yılda hızla yükseldi ve büyük bir genişleme yaşadı. Bu olay, çoğu insanın oyun oynamayı en sevdiği eğlence biçimlerinden biri olarak seçmesiyle sonuçlandı. Ve bazı durumlarda, bir gelir kaynağı.

Yani, oyun oynarken gerçek para kazanma fırsatı var. Günümüzde çoğu oyuncu oyun yayınlayarak, hesaplarının seviyesini yükselterek ve oyun yarışmalarında takımlar halinde oynayarak para kazanıyor. Ancak, profesyonel bir oyuncu olmakla ilgilenmiyorsanız, çeşitli PC oyunlar oynayarak da para kazanabilirsiniz. Bugün, anında oynamaya başlayabileceğiniz ve gerçek para kazanabileceğiniz en iyi PC oyunlarından bazılarını listeleyeceğiz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Axie Infinity

Oyunlardan para kazanmanın bir başka yolu da oyna-kazan kripto oyunlarını denemektir. Böyle bir olanak sunan en popüler oyunlardan biri Axie Infinity’dir. Bu, oyuncuların küçük NFT canavarları satın alarak savaşmalarını sağlayarak para kazandıkları bir blok zinciri oyunudur. Oyun Pokémon’a çok benziyor ve Axies adı verilen sevimli canavarları toplama, büyütme ve yetiştirme prensibiyle çalışıyor. Tüm canavarların farklı yetenekleri, becerileri ve özellikleri vardır ve oyuncular Axie Infinity pazarında satmak için onları inşa etmeli ve yükseltmelidir.

Oyunda mevcut iki kripto para birimi vardır. Bunlardan ilki +3,402.74% değerine sahip Axie Infinity Shards’tır. İkincisi ise oyunu oynarken kazanılan Küçük Aşk İksiridir. Bunu yeni Axie’ler yetiştirmek, eğitmek ve büyütmek için kullanabilirsiniz.

Axie Infinity
Axie Infinity

Blankos Block Party

Blankos Block Party, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir açık dünya oyunudur. Aynı zamanda bir blok zinciri oyunudur ve oyuncular buna çok katkıda bulunur. Örneğin, kullanıcılar seviyeler veya oyunlar tasarlayabilir ve bunları başkalarıyla paylaşabilir.

Oyuncular Blankos adı verilen karakterleri kontrol eder ve onları istedikleri gibi özelleştirebilirler. Oyuncular bu karakterlerle yarıştan yemek pişirmeye kadar çeşitli oyunlarda rekabet edebiliyor. Elbette bu rekabet ödülsüz kalmıyor. Oyuncular NFT damlaları veya kripto paralar için yarışıyor. Yani, Blankos Block Party para kazanmaktan çok eğlenmekle ilgilidir. Oyuncular kripto için rekabet ettiklerini bile unutabilirler. Muhtemelen çoğu, güzel 3D ortamlarda başkalarıyla birlikte yaratmanın ve etkileşimde bulunmanın keyfini çıkaracaktır.

Önerilen İçerik :   Para Kazandıran ve Ödeme Yapan Mobil Uygulamalar 2023

CS:GO

Bu ünlü birinci şahıs nişancı oyunu sürekli geliştikçe, giderek daha fazla CS:GO oyuncusu bu oyuna harcadıkları zamanı değerlendirmenin ve para kazanmanın bir yolu olduğunu fark ediyor. Dolayısıyla, insanların CS:GO oynayarak para kazanabilecekleri birkaç yol var.

Yeterince yetenekli bir oyuncuysanız ve profesyonel düzeyde bir CS nişancısı olmak için çok çalışıyorsanız, farklı ligleri ve yarışmaları deneyebilirsiniz. Genellikle çevrimiçi web sitelerinde gerçekleşirler ve bu etkinlikler, muhtemelen gelirinizin birincil kaynağı olamayacak belirli bir ödül havuzu sunar, ancak makul miktarda para kazanabilirsiniz. CS:GO’da ayrıca oyuncuların diğer oyuncularla oyun içi eşyaları takas ettiği ve sattığı skin pazarı da bulunmaktadır. Ancak, skin ticareti ve satışı daha çok tam zamanlı bir iş gibidir çünkü çok para eden nadir oyun içi skinleri elde etmek için çok fazla oynamanız gerekir. Ayrıca Twitch gibi çevrimiçi platformlarda CS:GO oynarken canlı yayın yapabilirsiniz ve bu muhtemelen para kazanmanın en kolay yoludur çünkü dünyanın dört bir yanındaki birçok insan benzersiz ve ilginç CS:GO canlı yayınlarını izlemeyi sever.

CS GO
CS GO

League of Legends

Halk arasında LoL olarak bilinen League of Legends, oyuncularına birçok fırsat sunan, oynaması ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. En iyilerinden biri, özellikle deneyimli ve yetenekli bir LoL oyuncusuysanız, gerçek para kazanma imkanıdır. LoL oynayarak para kazanmak kolaydır. Profesyonel oyuncular için para ödülünün 15.000$’a kadar çıktığı LoL turnuvalarına katılabilirsiniz. Bu büyük lig turnuvaları aylık olarak mevcuttur – ekstra para için daha küçük etkinliklere bile katılabilirsiniz.

LoL oynayarak kazanmanın bir başka yolu da becerilerinizi ve oyunlarınızı Twitch veya YouTube Gaming gibi oyuncular için özel olarak yapılmış platformlar üzerinden yayınlamaktır. Yayın yaparken, izleyicilerin izlemek isteyeceği içerikler oluşturarak, bağışlar alarak ve aboneler edinerek para kazanabilirsiniz. LoL oynamakta çok iyiyseniz, yeni başlayanlara becerilerini nasıl geliştirecekleri konusunda koçluk yapmaya başlayabilir ve bunları satmak için hesapları güçlendirebilirsiniz; bu da sizi eğlendiren bir şey yaparken para kazanmanın harika bir yoludur.

Önerilen İçerik :   Oyuneks VP ve PUBG Mobile UC Satışı

Ancak LoL’de son derece rekabetçi oyuncular vardır. Ayrıca, bazıları hırçın ve zafer için her şeyi yapmaya hazır. Bu nedenle, yayın yapmayı veya turnuvalara katılmayı planlıyorsanız, yeni maceranıza başlamadan önce bir PC VPN yükleyin. Sanal Özel Ağ, bilgisayarınızı DDoS saldırılarına karşı koruyacaktır. Bu tür tehditler, faillerin sizi sahte trafikle doldurmak için IP adresinizi kullanması anlamına gelir. Ardından, savaşın ortasında internet bağlantınızı kaybedebilirsiniz. Bir VPN bu tanımlayıcıyı maskelediğinden, failler sizi hedef alamayabilir.

Gördüğünüz gibi, PC oyunları oynayarak para kazanmanın farklı yolları var. Hangi oyunu seçerseniz seçin, becerileriniz karşılığında para kazanmak istiyorsanız deneyimli bir oyuncu olmak için biraz çaba ve zaman harcamanız gerekir. Her şeyin mümkün olduğu bir çağda yaşıyoruz, bu nedenle yukarıda listelediğimiz oyunlardan bazılarını oynayarak milyonlar kazanabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir