Amazon’da En Çok Satılan Ürünler Nelerdir?

Sanırım şunu söylediğimde bana hak vereceksiniz: Amazon’da satılacak en iyi ürünleri bulmak, özellikle yeni başlayanlar için zorlu bir iştir. Amazon mağazanızın gelişip gelişmeyeceğini birçok şey belirleyecektir. Hayati faktörlerden biri, Amazon’da satılacak ürünlerin türüdür. Ama endişelenme. Bu gönderide, Amazon’da satılacak en iyi ürünlerin bir listesini bulacaksınız.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Amazon Satılacak En İyi Ürünler

Amazon size platformu zaten sunduğundan, yalnızca en çok satan ürünleri tekrar tekrar tespit etmenin bir yolunu bulmanız gerekir. İşletmeniz için sürdürülebilir bir büyüme elde etmek için ihtiyacınız olan ürünleri bulmak için en çok satan çeşitli ürünleri test etmek de işe yarar. Amazon’da ürün satarken herkese uyan tek bir stratejimiz yok. Neden? Niye? Birçok hareketli parça vardır ve her iş benzersizdir. Listemiz sizi doğru yöne yönlendiriyor, ancak her zaman satılacak ürünleri ürün portföyünüze eklemeden önce araştırın. Bununla birlikte, aşağıda Amazon’da en çok satan bazı ürünler var.

Elektronik

Amazon’da satış yapmak isteyen küçük işletmeler bu altın fırsatı değerlendirebilir. Elektronik, Amazon Marketplace’te en çok satan kategorilerden biridir. Elektronik ürünler, sürdürülebilir bir e-Ticaret işi kurmanıza yardımcı olabilecek yüksek tutarlı talebe sahiptir.

Ev eğlencesi, piller, TV’ler, hoparlörler, ev ses sistemleri, kulaklıklar, kameralar, aksesuarlar ve daha fazlası gibi en çok satan ürünleri satabilirsiniz. Size göreyse, ürün fikirleri listenize eklemek için bilgisayarlara, oyun aksesuarlarına ve akıllı teknolojiye bile dal verebilirsiniz. Elektronik, en karlı ürün kategorilerinden biridir. Kâr marjları ortalamanın üzerinde ve geçmiş satışlar, bunun Amazon’daki en popüler kategorilerden biri olduğunu gösteriyor. Bunun da ötesinde, elektronik cihazlar düşük nakliye ücretlerini çeker, bu da nakliye maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar.

Amazon En Cok Satilan Urunler
Amazon En Cok Satilan Urunler

Evcil Hayvan Malzemeleri

Bu kategoride her türlü ürünün satışını yapabilirsiniz. Popüler örnekler arasında evcil hayvan yemi, ikramlar, tutucular, tırnak törpüleyiciler, araba koltukları, tasmalar, giysiler, yataklar bulunur ve liste uzayıp gider. Evcil hayvan tedariki, niş bir pazar arayan Amazon satıcıları için popüler bir kategoridir. Aynı zamanda, portföyünüzü daha genel bir kitleye hitap edecek şekilde çeşitlendirebilirsiniz.

Önerilen İçerik :   İhracat  Yaparak Para Kazanma Yolları

Talep Üzerine Baskı Ürünleri

Bir sanatçı veya tasarımcı mısınız? Yaratıcı biriyseniz, talep üzerine baskı, yaratıcılığınızdan para kazanmanın harika bir yoludur. Bu muhtemelen çevrimiçi ürün satmaya başlamanın en kolay yoludur. Herhangi bir stok tutmuyorsunuz. Bunun yerine, Printful veya Printify gibi talep üzerine baskı yapan bir web sitesiyle çalışırsınız. Şirket satılacak ürünleri sağlıyor ve siz tasarımlarınızı ekliyorsunuz. Bu kadar kolay.

Ev ve Mutfak

Genel olarak evde çok zaman geçiriyoruz. Evlerimizi olabildiğince güzel ve konforlu hale getirmek istiyoruz. Mağaralarda yaşamaya geri dönmediğimiz sürece, ev ve mutfak kategorisindeki ürünler Amazon Marketplace’te satılacak en iyi ürünlerden biri olmaya devam edecek. Ev ve mutfak, hem Amazon alışverişçileri hem de satıcıları arasında oldukça popüler bir ürün kategorisidir.

Oyunlar, Oyuncaklar ve Bulmacalar

İşten sonra evde dinlenirken oyunlar, oyuncaklar ve yapbozlar boş zamanınızın tadını çıkarmanın harika bir yolu olabilir. Oyunlar ve oyuncaklar çocuklar için harikadır. Minikler eğlenebilir, arkadaşlarıyla sosyalleşebilir ve zihinsel yeteneklerini geliştirebilir. Bu, ebeveynler için iyi bir haber ve Amazon satıcıları için daha iyi bir haber. Aylık satışlar, oyunlara ve oyuncaklara yüksek talep olduğunu gösteriyor. Evet, sıkı bir rekabet var, ancak satılacak çok fazla oyun ve oyuncak olduğu için yine de iyi bir yatırım getirisi elde edebilirsiniz.

Giyim, Takı ve Güzellik Ürünleri

Güzellik, giyim, takı ve kişisel bakım, Amazon’da en çok satan ürünlerden bazılarıdır. Harika hissetmeyi ve harika görünmeyi sevdiğimiz bir sır değil. Kelimenin tam anlamıyla gününüzü değiştirebilir.

Bu nişte düşük rekabet var mı? Hayır. Minimum rekabet? Yine de hayır. Bu kategori korkaklara göre değil. Kıyasıya rekabet var. Ancak yine de bu alanda bir Amazon satıcısı olarak para kazanabilir misiniz? Kesinlikle evet! Güzellik ürünleri, Amazon’da en çok satan ürünlerden bazılarıdır. Son ve geçmiş satışlara göre Mücevher de keşfedilmesi gereken popüler bir niş. Bununla birlikte, büyük bir etki yaratmak için bir nişe ihtiyacınız var. Örneğin, herkesin sattığı takılara gitmek yerine, daha çok kişiliğe sahip el yapımı takılara yönelebilirsiniz.

Önerilen İçerik :   Sitede Hakkımızda Bölümüne Ne Yazılır?

Kitaplar ve E-Kitaplar

Belirli bir alanda uzmanlığınız var mı? Bilginizi bir kitaba veya basit bir e-kitaba koyabilirsiniz. Ardından Amazon’da satış yapın.

Bir yayıncıysanız (veya bir yayıncı biliyorsanız), kitapları yazmaları için yazarları işe alabilir ve bunları daha sonra Amazon’da satabilirsiniz. Bu alanda düşük rekabet var çünkü – dürüst olalım – John Grisham’ın yaratıcılığını veya tarzını kopyalayamazsınız. Mesele şu ki, okuyucuların satın alması için yeterince uzun bir cümle kurabilirseniz Amazon’da çok para kazanabilirsiniz.

Hayatınızı kurtarmak için yazamıyorsanız, tıpkı platformdaki diğer kitapçılar gibi Amazon’da başka birinin kitabını satın. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok kategori var, bu nedenle hiçbir şey sizi engellememeli. Roman yazmak istemiyorsanız, basit e-kitaplar yazın. Uzmanlık alanınızdaki tarifler, bebek kitapları, çocuk hikayeleri ve teknik kılavuzlar iyi örnekler olabilir.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir