XML Bayilik Veren Firmalar Tam Liste

E-ticaret alanına yönelenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. E-ticaret sitelerini kullanarak satış yapanlar genellikle perakende satış veya toptan ürün satış seçeneklerini tercih etmektedir. Bunlarka birlikte XML bayilik sistemleri son zamanlarda öne çıkan seçenekler arasındadır.

E-ticaret sitelerine XML veren firmalar çok fazladır. Bu firmaların sundukları hizmetler farklı kategorilere yayılmaktadır. Sizler de bu konu ile ilgili detaylı bir şekilde araştırma yaparak hangi ürün grubunda satış yapacağınıza yönelik XML bayiliği veren firmalar ile çalışma imkanına sahipsiniz. Firmaların ürünlerini kendi belirlediğiniz kar marj oranı ile satabilirsiniz. XML ile satış yapmanın  birçok avantajı vardır.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

XML Veren Firmalar 2022

XML bayilik hizmetleri alabileceğiniz firmalar, farklı kategorilerde hizmet vermektedir. Firma seçenekleri ücretli XML ve ücretsiz XML olarak ikiye ayrılır. Peki hangi firmalarda XML bayilik hizmeti alabilirsiniz? İşte detayları aşağıda sunuyoruz.

XML Bayilik Veren Firmalar Tam Liste
XML Bayilik Veren Firmalar Tam Liste

Giyim Ürünleri XML Veren Firmalar

Giyim ürünlerinde XML veren firma sayıları son derece fazladır. Bu sebeple hepsini birden tek seferde anlatmak mümkün değildir. Google sıralamasına göre giyim ürünleri XML bayilik alabileceğiniz pek çok firma seçeneği şu şekilde sıralanmaktadır;

YokYok

Giyim, ayakkabı, kozmetik, sağlık ürünleri ve aksesuar çeşitlerinin satışını yapan Yok Yok, XML hizmeti veren firmalardan bir tanesidir. Firmaya ait olan yaklaşık 50 bin civarı ürün çeşidi bulunmaktadır. Satışları yapılan her ürün için %25 oranında komisyon verilmektedir. Yok Yok, size gönderdiği XML içerisinde ürünlerin fiyatları, açıklamaları, isimleri, resimleri, SEO açıklamaları ve ürün varyasyonları gibi bilgileri verir. Firmaya ulaşım için kendilerine ait olan online destek bölümünden veya WhatsApp destek hattından edebilirler. 08.00 ile 23.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu firmadan XML hizmeti alırsanız aylık, yıllık veya ömürlük gibi farklı paket seçeneklerinden seçim yapabilirsiniz.

Önerilen İçerik :   En Çok Hangi E-Ticaret Sitesi Kullanılıyor?

Sihirli Ayakkabılar

Ayakkabı alanında yıllardır hizmet veren Sihirli Ayakkabılar, XML sistemi sunan firmalar arasında yer almaktadır. Firma aracılığı ile alabileceğiniz XML hizmeti ile birçok ayakkabı türünün satışını yapabilirsiniz. Tüm bunlar ile birlikte kıyafet, çanta veya gözlük gibi farklı ürün çeşitlerini de sitenize entegre etme imkanına sahipsiniz.

Moda Merve

Moda Merve, genellikle tesettür giyim alanında hizmet vermektedir. Bu alanda dış giyim, başörtü, triko, çanta, kaban ve ayakkabı gibi ürünler yer almaktadır. Firmanın ürün çeşidi oldukça fazladır.

İç Giysim

İç Giysim de XML bayilik hizmeti veren firmalardan bir tanesidir. Bu firma ile çalışma sağlarken bazı ürün çeşitlerinin satışını yapma şansınız bulunmaktadır. Kadın iç giyim, erkek iç giyim, fantazi giyim, uyku giyim gibi ürünler ve plaj ürünleri firmanın çeşitleri arasında yer almaktadır.

Anne ve Bebek Ürünleri XML Veren Firmalar

Anne ve bebek ürünleri, son zamanlarda en fazla rağbet gören ürün grupların başında yer almaktadır. Anne adaylarının hamilelikten doğuma kadar geçen zaman zarfı içerisinde ihtiyacı olduğu ürünler ile birlikte bebek gelişiminde de önemli bir yere sahip olan bebek bezleri ve kıyafetler gibi ürünlerin yoğun talep görmesi, birçok kişinin bu alana yönelmesinde etkili olmaktadır. Anne ve bebek ürünleri XML veren firmalar da bulunmaktadır.

Bebeğim Olacak

Bebeğim Olacak firması, bebek ve anne ürünlerinin satışı için ücretsiz XML hizmeti veren firmalardan bir tanesidir. Eğer bu firmadan hizmet almak isterseniz, iletişime geçebilirsiniz.

Yeni Toptancı

Ücretsiz XML veren firmalar arasında yer alan Yeni Toptancı, geniş ürün yelpazesi ile dikkatleri çekmektedir. Fakat firmadan XML hizmeti alabilmek için ilk önce bayilik kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra Dropshipping çalışma Sözleşmesini onaylamanız istenmektedir.

Önerilen İçerik :   E-Ticaret Sitenize Trafik Çekme Rehberi

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir