Çeviri Yaparak Para Kazanmak

Çevrimiçi çeviri işleriyle para kazanabilirsiniz. Bu, evde çalışarak ekstra para kazanmak için büyük bir fırsat. İnsanların günümüzde içeriği nasıl tükettiği, on yıl öncekinden çok uzak. Kağıtsız okuma web sitelerine, PDF belgelerine vb. giderler… sayfaları mobil platformlarda okumak üzere kaydetmek için çeşitli uygulamalar vardır.

Dünyayı küçültüyor ve birbirine bağlı hale getiriyor ve herkesin cihazı taşınabilir bir kitaplık. Ancak insanlar farklı dillerde konuştukları için, herkesin yazılanları güvenle okuyabileceği bir yer bulmak zor. Bunu düzeltmek için okuyucular ve yayıncılar sizin gibi kahramanlar diyorlar. Serbest çevirmen diyorlar. Serbest çevirmen, çevrimiçi çeviri işlerini tamamlar ve çevrilen kelime başına ödeme alır.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

İşleri Çevirmek İçin Ödeme Alın

Bir makale, e-kitap yazdığınızı veya bir video oluşturduğunuzu hayal edin. Sadece ana dilinizde yapın. Ancak, dünyanın her yerinden insanların içeriğinizi anlamasını istersiniz. Belki size para kazandıracak bir başyapıttır.

İlk fikriniz “çevrimiçi çevirmen uygulamaları” kullanmak olabilir! Ancak bu otomatik araçlar her zaman doğru terminolojiyi kullanmaz. Belki de profesyonellikten uzak görünmenizi sağlar; ve çeviriyi doğrulayamazsınız. Konuştuğunuz dili ve hedeflenen dili konuşan birini işe alsanız iyi olur. Okuyucularınızın özgüvenini artıracak, size daha fazla gelir sağlayacak ve size daha fazla güven kazandıracak tek seferlik bir yatırımdır. Çevrimiçi çeviri işlerinin oyuna girdiği yer burasıdır. Gittikçe daha fazla marka ve birey içeriklerini çevirmek istediğinden, çevrimiçi çeviri işleriyle siz para kazanabilirsiniz.

Ceviri Yaparak Para Kazanmak
Ceviri Yaparak Para Kazanmak

Çevrimiçi Çeviri İşlerini Nerede Bulabilirim?

Çalışmak için en iyi çeviri şirketlerini mi arıyorsunuz? Genel serbest çalışma pazarlarında, çeviri işleri için özel bir bölüm bulunur. Yakında çevirmenler için en iyi freelance web sitelerinden bahsedeceğiz. Ayrıca çalışmak için en iyi çeviri şirketlerini bulacaksınız. Yalnızca çeviri işleri aldığınız serbest çevirmen web siteleridir. Bulabildiğimiz en iyiler arasında, serbest çevirmen olarak evden çalışabileceğiniz 5 yer var.

OneHourTranslation

Ev tabanlı çeviri işleriyle para kazanın. 77’den fazla dilde mevcut işler var. Çevrilen kelime başına 0.09$’a kadar ödeme alın. Çevirmek istediğiniz dil kaynağını ve hedef dili anladığınızı kanıtlamanız gerekir. Payoneer ve PayPal ile ödeme alın.

Freelancer

Freelancer.com genel bir serbest çalışan pazar yeridir. Serbest mesleklere ayrılmış bir bölümü vardır. Payoneer, PayPal, Skrill aracılığıyla ödeme alın ve bizde iki kez kontrol edin.

Upwork

Eski adı Odesk olan UpWork, özellikle çeviri işleri için de bir bölümü olan freelance bir platformdur. Elance serbest çalışma pazarını satın aldılar ve daha da büyüdüler. Çevrimiçi çeviri işlerinden para kazanmak istiyorsanız, kaydolun ve projeler için teklif verin. Ödemeler, PayPal ve Skrill aracılığıyla günlük minimum 1 ABD Doları ve Payoneer aracılığıyla minimum 20 ABD Doları tutarında yapılır.

TranslatorsBase

Kelime başına 0.15$’a kadar ödeme alın. Çeviri, ses kaydı, redaksiyon, revizyon vb. kazanırsınız… Geliriniz 40$’a eşit veya daha fazla ise ödeme PayPal aracılığıyla ayda bir yapılır.

Online Çeviri İşleriyle Para Kazanın

Evden çevirmen çevrimiçi işleriyle para kazanmak için yazma, konuşma becerilerinizi kullanın. İstediğiniz kadar para kazanabilirsiniz. Geçmişte hiçbir çalışma yapmadan ikna etmeniz gerektiğinden başladığınızda rekabet vardır. Ancak uzman bir tercüman olarak yerleştikten sonra teklifi daha kolay kazanabilirsiniz. Ve projeler için daha fazla para talep edebilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir