Online Ne Satabilirim – İnternetten Satış Yaparak Para Kazanma Rehberi

Hala online olarak ne satacağınızı bulmaya mı çalışıyorsunuz? Size adım adım göstereceğiz. Fiziksel ürünleri online olarak satmak ve kar etmek istiyorsunuz. Ve oraya ulaşmak için güvenebileceğiniz verilere ve akıllı bir e-ticaret iş modeline ihtiyacınız var.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Cilt Bakım Ürünleri

İster bir dizi kil maskesi, losyon, vücut ovma, temizleyici veya bunların bir kombinasyonunu oluştursanız da, cilt bakım ürünleri iyi bir satış ürünü olabilir. 2018’de küresel cilt bakımı pazarı 134,8 milyar dolar değerindeydi ve 2025 yılına kadar %4,4 bileşik yıllık büyüme oranında büyümesi bekleniyor.

Fitness Ekipmanı

COVID-19 salgını sayesinde, fitness ekipmanlarına olan talepte bir artış oldu. Spor salonları ve sağlık kulüpleri sosyal mesafe kuralları uygulanarak yeniden açılmış olsa da, birçok kişi evde kendi fitness ekipmanlarını kullanmayı tercih ediyor. Denge topları ve yoga kayışlarından denge disklerine, kettlebell’lere ve direnç bantlarına kadar her türlü fitness aleti yüksek talep görüyor. 2020’de küresel fitness ekipmanı pazarı 10 milyar dolardan fazlaydı. 2021 ve 2027 arasında %11’lik bir büyüme bekleniyor.

LED Işıklar

LED lambaların popülaritesi arttı çünkü alternatif aydınlatma seçeneklerinden çok daha fazla enerji verimli. Işıklı spor ayakkabılardan güneş enerjili ışıklara, peri ışıklarına ve LED ışık şeritlerine kadar bir sürü farklı ürün var. Çok sayıda ürün seçeneği ve aynı şeyin küçük varyasyonlarını satan birçok marka olmasına rağmen, yine de pazarda bir yer edinebilirsiniz. Kalabalığın arasından sıyrılmak için diğerlerinden farklı benzersiz bir marka ve pazarlama oluşturmaya kaynak ayırın.

Akıllı Telefon Aksesuarları

Akıllı telefonlar inanılmaz derecede faydalıdır, ancak onları daha da değerli kılan tonlarca aksesuar var. İster koşarken telefonunuzu tutmak için bir kol bandı, ister şarjı kolaylaştırmak için kablosuz bir şarj pedi veya sudayken cihazınızı korumak için su geçirmez bir çanta olsun, satacak çok şey var.

Önerilen İçerik :   Stok Fotoğrafçılığı İle Nasıl Para Kazanılır?

Takı ve Moda Aksesuarları

Yıllar boyunca, stiller ve trendler çok değişti, ancak bir şey aynı kaldı -mücevher ve moda aksesuarları her zaman arzu edilen öğelerdir. İster yüzük gibi belirli bir takı türüne odaklanın, ister daha geniş bir ürün yelpazesini yönetin, bu mağaza türünün çok fazla potansiyeli vardır.

Online Ne Satabilirim
Online Ne Satabilirim

Sanat Malzemeleri

Sanatın modası asla geçmez. Sanat malzemeleri satarken, resim gibi belirli bir sanat türüne odaklanmayı seçebilir veya geniş bir alanı kapsayabilir ve çeşitli ortamlar için malzeme sağlayabilirsiniz. Sarf malzemeleri, şövale, boya fırçaları, kil, karakalem, keçeli kalemler, şerit, kağıt, karalama defteri süslemeleri, tuval vb. gibi şeyleri içerir.

Oto Aksesuar

Oto aksesuarları çok çeşitli ürün seçeneklerini kapsar. Ön konsol kılıfları, koltuk kılıfları ve direksiyon simidi kılıflarından satış sonrası yedek kameralara, araba teyplerine ve oda spreylerine kadar piyasada bolca yer var.

Kupa

Kupalar sadece büyükanne ve büyükbabaların tatil hediyeleri için çocuklarınızın fotoğraflarını koymak için değildir. Akılda kalıcı sözler veya giysilere giydiğiniz gibi tasarımlarla kendi çizginizi yazdırabilirsiniz.

Duvar Sanatı

Müşterilerinize tasarımlarınızı duvar sanatına basma seçeneği sunmak, mağazanızda çeşitlilik yaratmanıza yardımcı olur. Belki de tişörtlerinizde gördükleri bir tasarımı seviyorlar, ancak uymayan bir beden sipariş etme riskini almak istemiyorlar.

Akıllı Ev Ürünleri

Akıllı ev ürünleri, kiracıların ve ev sahiplerinin resmi bir akıllı ev inşa etmek zorunda kalmadan evlerine akıllı özellikler eklemelerine olanak tanır. Bunlara akıllı elektrik prizlerinden ampullere ve ışık şeritlerine, termostatlara, güvenlik kameralarına, kapı sensörlerine ve kapı kilitlerine kadar her şey dahildir. Akıllı hava temizleyicileri, nemlendiriciler ve difüzörler bile bulabilirsiniz. Her şey evinizin wi-fi ağına bağlanarak çalışır. Birçok ürün Google, Alexa ve Siri gibi sesli asistanlarla uyumludur.

Önerilen İçerik :   E-posta Pazarlama Stratejileri ve Taktikleri Nelerdir?

Bahçe Malzemeleri ve Mobilyaları

Bahçıvanlık popüler bir hobidir. Garden Research tarafından 2018 yılında yapılan bir anket, insanların %77’sinin geçtiğimiz yıl içinde bahçecilik faaliyetlerine katıldığını ortaya koydu. Ve bu nedenle, bahçe ve peyzaj malzemelerine 47,8 milyar dolar harcandı. Mobilya, bu harcama tutarının bir parçası değildi. Bununla birlikte, bahçeleri konusunda ciddi olanlar, rahatlatıcı bir dış mekan alanı yaratmalarını sağlayan mobilyalara da yatırım yaparlar.

Puzzle ve Masa Oyunları

Puzzle ve masa oyunları zamansızdır. Arkadaşlarınız ve ailenizle sosyalleşirken ekrana ara vermenin harika bir yolu. Ayrıca, perakende mağazalarında her zaman mevcut olduklarından, envanterinizin tükenmesi konusunda asla endişelenmenize gerek kalmaz. Pek çok Puzzle ve oyun indirime giriyor ve indirime giriyor, bu da çevrimiçi satış yapmaya başlamak için birçok seçenek elde etmeyi kolaylaştırıyor.

Çocuk Oyuncakları

Çocuk oyuncakları her zaman iyi bir seçenektir. Belirli bir yaş grubu veya belirli bir oyuncak türü içinde uzmanlaşmayı seçebilirsiniz, böylece niş bir hedef kitleniz olur. Veya genel olarak oyuncaklarla daha da genişleyebilirsiniz.

Bebek Ürünleri

Her nesil çocuk sahibi olmaya devam ettiği için bebek ürünleri neredeyse her zaman talep görmektedir. Bebeklerin, ebeveynleri için işleri kolaylaştırmak için bir ton şeye ihtiyacı vardır. Giysiler ve biberonlar, biberon ısıtıcıları ve kirli bebek bezi saklama kabı gibi şeylere kadar, online mağazanızda listelemek için büyük perakendecilerde satılan çeşitli bebek ürünleri bulabilirsiniz.

Ev Dekorasyon Ürünleri

Ev dekorasyonu, e-ticaret işletmeleri için harika bir seçenektir. Duvar sanatı, mumlar, lambalar, kilimler, orta parçalar, sepetler ve kutular gibi depolama ürünleri ve aynalar gibi çeşitli öğeleri satabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir