Online Yapabileceğiniz Değişik İş Fikirleri

Pek çok müstakbel girişimci için, çevrimiçi bir iş yürütmek, finansal güvenlik ve bağımsızlık vaadini sunan bir rüyadır. Kendi çevrimiçi işinizi kurma sürecine başlamanıza ve bununla birlikte gelen esnekliği ve özgürlüğü kazanmanıza yardımcı olmak için, en iyi çevrimiçi küçük işletme fikirleri listesini derledik. Bu çevrimiçi iş fikirlerinin hiçbiri fiziksel bir vitrin gerektirmez ve bazı fikirler için fiziksel bir ürün bile sunmanıza gerek yoktur, yalnızca bir hizmet sunarsınız.

Evden çalışıyorsanız kendi saatlerinizi belirleyebilir, kendi patronunuz olabilir ve evden ofis vergi indirimi talep edebilirsiniz. Bu nedenle, internet girişimcisi olma hayalinize başlamaya hazırsanız, yeni başlayanlar için bu çevrimiçi iş fikirleri listesiyle başlayın ve yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza en uygun olanı bulun.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

En İyi Online İş Fikri

Genel olarak internetin ve teknolojinin muazzam büyümesiyle, deneyiminiz veya önceki çalışma geçmişiniz ne olursa olsun, herkes için bir çevrimiçi iş fikri var. Çevrimiçi bir iş kurmak, genel olarak bir iş kurmanın en hızlı, en kolay ve en uygun fiyatlı yollarından biri olabilir – özellikle de tek ihtiyacınız olan bir dizüstü bilgisayar ve internet bağlantısı olduğunda.

Evden çalışma dünya çapında şirket kültürlerinde daha popüler hale geldikçe, girişimciler kariyerlerini kendi ellerine almak ve kendi işlerini kurmak için ilham aldılar. Ayrıca, çevrimiçi işinizde her şeyi yapmaya tam anlamıyla hazır değilseniz, bu fikirlerin çoğu yarı zamanlı olarak başlatılabilir ve ek işlerinizi geliştirirken tam zamanlı bir işe dönüşecek kadar başarılı olabilir.

Online Yapabileceginiz Degisik Is Fikirleri
Online Yapabileceginiz Degisik Is Fikirleri

İşletme Koçluğu

Sizi desteklemek için iyi bir geçmiş sicile ve çeşitli referanslara ihtiyacınız olacak, ancak işletme koçluğu sektörü yükselişte – bu yüzden şimdi katılma zamanı. Kimlik bilgileriniz ve etkinliğiniz ve yüz yüze yerine telefon veya görüntülü sohbet yoluyla koçluk yapmak tamamen kabul edilebilir. Bu nedenle, diğer işletmeleri düzeltmek ve bunun için ödeme almakla ilgileniyorsanız, bu çevrimiçi iş fikrine göz atın.

Önerilen İçerik :   Podcast'inizden Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

Muhasebe veya Defter Tutma

Sektöre sanal bir muhasebeci veya muhasebeci olarak girmek, yabancı müteahhitlerin rekabeti nedeniyle zor olabilse de, bu hizmetleri sunan firmalar var. Halihazırda bir muhasebeci olarak çalışıyorsanız, mevcut müşterilerinizi de kabul edebilir ve evden veya uzaktan başka bir yerden çalışarak maliyetlerini düşürmeyi teklif edebilirsiniz.

Doğal olarak, bunun gibi çevrimiçi iş fikirleri, resmi eğitim ve sertifika gerektirir, ancak kendini kanıtlamış ve kendini işine adamış bir muhasebeciyseniz, çoğu zaman (hepsinde değilse de) çevrimiçi çalışmak imkansız olmamalıdır.

Online Degisik Is Fikirleri
Online Degisik Is Fikirleri

Çevrimiçi Terapi

Hastalara danışmanlık yapmak için artık bir ofisiniz veya kendi muayenehaneniz olması gerekmiyor – bunu sanal olarak yapabilirsiniz. Bu çevrimiçi iş fikri, uygun kimlik bilgileri ve eğitim gerektirse de, yeni bir hasta grubuna ulaşmak isteyen, teknolojiye eğilimli bir terapist, kolayca işe koyulabilir.

Bir danışman, terapist veya psikologsanız, bu yeni şirketlerden birine katılarak veya kendi işinizi kurarak çevrimiçi terapi alanını keşfetmeye karar verebilirsiniz. Çevrimiçi danışmanlık yaparak, yeni hastalara ulaşacak, onlara daha fazla özgürlük ve esneklik sağlayacak ve aynı zamanda kendiniz için de keyif alacaksınız.

Çevrimiçi Pişirme Talimatı

Yemek pişirmeye karşı bir ilginiz var mı? Sanal aşçılık kursları aracılığıyla becerilerinizi çevrim içi olarak sergilemek, sevdiğiniz bir şeyi yaparken para kazanmanın harika bir yoludur. Aşçılık işinizi yapılandırmanın çeşitli yolları vardır; bire bir eğitim videoları sunabilir, canlı dersler düzenleyebilir ve hatta atölyeler ve yemek pişirme programları oluşturabilirsiniz. Bu kolay iş fikri, bir yemek bloguna, e-kitaplara, yemek kitaplarına ve bağlı kuruluş pazarlaması yoluyla en sevdiğiniz yemek pişirme ve pastacılık malzemelerini birbirine bağlamaya bile dönüşebilir.

Seslendirme Çalışması

Evden hızlı ve kolay bir şekilde başlayabileceğiniz bir çevrimiçi iş fikri arıyorsanız, kendi seslendirme işinizi kurmaya karar verebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey iyi bir mikrofon, temel ses düzenleme yazılımı ve sesinizi reklam ajanslarına, yapım şirketlerine ve seslendirme arayan herkese ödünç verebilme yeteneğidir.

Önerilen İçerik :   Vizyon Örnekleri

Başlamak için Voices.com gibi bir serbest seslendirme sitesine kaydolabilir ve doğru fırsatları aramaya başlayabilirsiniz. Artı, bir kez kapıya ayak bastığınızda, gelecekteki potansiyel müşterilerinize göstermek için harika klipleriniz olacak.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir