Türkiye’de Satış Ortaklığı Veren En İyi 10 Site

Dünyada para kazanmak için pek çok insan çeşitli işlerle meşgul, ancak bu işlerin en karlı ve en fazla kazandıran iş modeli gelir ortaklığı ya da satış ortaklığı programı olarak bilinen afilliating’dir. Sizlerde bir kitleye sahipseniz Türk satış ya da satış ortaklığı programlarıyla yüksek miktarlarda kazanç sağlayabilirsiniz. Şimdi Türkiye’de gelir ortaklığı programına sahip 10 site listemize göz atalım.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Bionluk

Bionluk, özellikle freelancer olarak iş yapmakta olan kullanıcılara hitap eden bir web sitesidir. Yaptığınız içerikler ve işler Bionluk sitesinde paylaşabilirsiniz ve ciddi anlamda gelir elde edebilirsiniz. Bionluk uzun yıllardır hizmet veren bir sitedir, kullanıcılara en uygun satış ortaklığı yapan siteler arasında yer almaktadır. Bionluk sitesinde satış yapılması için sisteme kaydolmanız ve uygun bir ücret ödemeniz yeterli olmaktadır. Bionluk sağladığı uygun fiyatlı satış ortaklığı ile en iyi 10 Türk gelir ve satış ortaklığı siteleri arasında yerini almıştır.

Güzel Hosting

Güzel hosting bir satış ortaklığı sunan firmadır. Güzel hosting 2008 yıllarından beri kullanıcılarına hizmet verir. Özellikle son 10 yıl içinde oldukça önemli başarılara imza atan site en iyi satış ortaklığı siteleri arasında yer almayı hak etmiştir.

Turkiye Satis Ortakligi Veren Site
Turkiye Satis Ortakligi Veren Site

Admitad

Admitad, anlaştığı büyük firmalarla kullanıcıları arasında köprü hizmeti gören reklam firmasıdır. Admitad’a üye olmanız durumunda yüzlerce satış ortaklığı ile hizmet veren ürünleri görürsünüz. Günümüzde Admitad ile satış ortaklığı yapan pek çok web sitesi bulunmaktadır.

GCM Partner Satış Ortaklığı

Gcm partner ülke genelinde en çok satış ortaklığı gerçekleştiren firmalardan bir tanesidir. Eğer amacınız ekonomik anlamda gelir sağlamaksa GCM partner sizler için uygun bir seçim olacaktır. GCM partner sizin yönlendirmeniz sonucu gelen üyelere karşılık olarak size 1 dolarlık ödeme yapmaktadır.

Önerilen İçerik :   En İyi Affiliate Marketing Yazılımı Nasıl Seçilir?

Gittigidiyor Satış Ortaklığı

Gittigidiyor, tıklama başına sizlere 15 kuruşluk ödeme yapan bir web sitedir. Türkiye’de satış ortaklığı gerçekleştiren en güvenilir firmalar arasında yerini alır. Gittigidiyor satış ortaklığı ile ilgili daha fazla bilgi edinebilmek için internette Gittigidiyor Satış Ortaklığı altında bir araştırma yaparak detayları görebilirsiniz.

Medikalize Satış Ortaklığı

Medikalize, kozmetik ve parfüm ürünleri altında satış ortaklığı yapmak isteyenlerin tercih ettiği en iyi web sitelerinden bir tanesidir. Yaptığınız her bir satış için sizlere %30’luk bir kar değeri sunar. Kendi alanında sağlamış olduğunuz yüksek hizmetten dolayı kesinlikle en iyi Türk gelir ve satış ortaklığı siteleri arasında yerini almaktadır.

Odaklı Pazar Satış Ortaklığı

Odaklı Pazar Satış Ortaklığı sitesinin içerisinde kâr marjı çok yüksek olan kitap satışlarının gerçekleştiğini görürsünüz. Satış ortaklığı ile bu web sitesinin size sunmuş olduğu kar oranı ciddi anlamda yüksek olmaktadır.

ReklamAction

Reklam Action ailesine girmek için sadece kayıt olmanız yeterli olacaktır. Reklam Action ile anlaşarak pek çok markaya tek bir tıklama ile satış ortaklığı sağlayabilirsiniz.

Gelir Ortakları

Gelir ortakları, yüzlerce markaya ev sahipliği yapar. Bu site kullanıcılarına saygılı olup, en iyi satış ortaklığı sağlayan web siteleri arasında yerini almıştır. Kayıt olduğunuz zaman yüzlerce satış ortaklığı sağlayan Türk firmaları görebilirsiniz.

Biletix

Türkiye’nin en büyük bilet satış platformu olan Biletix ile uygun satış ortaklığı sağlayabilme imkanınız vardır. Sizin bağlantınız üzerinden yapacağınız bilet satışları sonucu sizlere uygun komisyon değeri verilmektedir.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir