Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

Ücretli anketleri çevrimiçi olarak almak, boş zamanlarınızda para kazanmak için yapabileceğiniz kolay bir iştir. Anket şirketleri, piyasaya çıkmadan önce yeni fikirlere veya ürünlere ilişkin içgörüye ihtiyaç duyan işletmelerle çalışır. Markaların ürünlerini geliştirmelerine yardımcı olacak soruları yanıtlayarak para kazanacaksınız.

Doğru anket sitelerine kaydolursanız ve birkaç yararlı ipucu uygularsanız, anketleri nakit olarak doldurmak zaman ayırmaya değer olabilir. Başlamak için tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı ve bir bilgisayar veya mobil cihaz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Ücretli Anketler İçin En İyi Siteler

Sayısız seçeneği gözden geçirmek yerine, demografinize ve uygunluk durumunuza uyan seçeneklere bağlı kalın. Çok fazla şirkete kaydolmak, iletişimde bunalıma yol açarak en iyi fırsatları bulmanızı zorlaştırabilir.

Branded Surveys

Branded Surveys, Trustpilot ile 5 üzerinden 4,5 yıldız derecesine sahiptir. Ana şirket Branded Research, 2012’den beri pazar araştırması yürütüyor. Yeni bir üye olarak kaydolduğunuzda 50 puan kazanırsınız, ardından profilinizi doldurduktan sonra hesabınıza 50 puan daha yatırılır (toplamda 1 $ kayıt bonusu).

Hesabınız oluşturulduktan sonra, her biri 5 ABD Doları değerinde olabilecek anketleri hemen almaya başlayabilirsiniz. 1.000 puana ulaştıktan sonra (10 USD’ye eşittir), kazancınızı yerel para biriminizde (USD, CAD, GBP) çekebilirsiniz. Branded Surveys’in sadakat programı Branded Elite, herkese haftalık olarak bonus puan kazanma fırsatı sunuyor. Bronze, Silver ve Gold katmanlarına geçerek bonus miktarınızı artırabilirsiniz. İlerlemek için belirli sayıda onaylanmış anketi tamamlamanız gerekir ve bonusunuz rozet seviyenize bağlıdır.

Anket Doldurarak Para Kazandiran Siteler
Anket Doldurarak Para Kazandiran Siteler

Swagbucks

Swagbucks, Prodege, LLC’ye aittir ve onun tarafından işletilmektedir. Better Business Bureau (BBB) tarafından A derecesine sahiptir ve yaklaşık 15 yıldır faaliyet göstermektedir.

Tamamlanan her anket, uzunluğuna ve konunun popülerliğine bağlı olarak 1 ila 350 Swagbucks (SB olarak da adlandırılır) arasında ödeme yapar. Her 100 SB için, PayPal nakit veya Amazon, Lowe’s ve Target gibi yerlere hediye kartları için kullanılabilecek ek 1 $ kazanacaksınız. Yeni Swagbucks üyeleri, sitenin Amazon, Best Buy veya Walmart gibi önde gelen perakendecilerinden birinde en az 25$ harcadıktan sonra 10$ kayıt bonusu alacaklar.

Önerilen İçerik :   Para Kazandıran Siteler - Ek Gelir Siteleri

InboxDollars

InboxDollars 2006’dan beri faaliyet göstermektedir ve BBB ile B derecesine sahiptir. Web sitesine göre şirket, üyelerine 59 milyon dolardan fazla ödeme yaptı. InboxDollars kullanıcıları puan yerine nakit olarak kazanç biriktirir, bu da bir göreve başlamadan önce ne kadar kazanacağınızı bilmeyi kolaylaştırır. Ücretli fırsatların çoğu küçük bir miktar para sunar, ancak ne kadar çok anket doldurursanız o kadar çok kazanabilirsiniz.

InboxDollars’a kaydolmak ve başlamak kolaydır ve hesabınızı etkinleştirdikten sonra 5 $ bonus bile alabilirsiniz. Ardından geliriniz, ırkınız, eğitiminiz ve diğer demografik bilgileriniz hakkında birkaç basit soruyu yanıtlayacaksınız. Bu ilk tarama, InboxDollars’ın sizi ilgili ücretli anketlerle eşleştirmesine yardımcı olacaktır.

Survey Junkie

Survey Junkie, BBB notu B olan anket endüstrisinde bir başka liderdir. Şirket 2011’den beri faaliyet göstermektedir ve 10 milyondan fazla üyeye hizmet vermektedir. Survey Junkie, en çok temel bilgilerle tanınır ve çoğunlukla ücretli anket fırsatları sunar. Bu site kazançları puan şeklinde takip eder. Her 100 puan kazanılan 1 ABD Dolarına eşittir ve PayPal veya e-hediye kartlarıyla nakit çekmek için en az 1.000 puan (veya 10 ABD Doları) gerekir.

Toluna

Toluna, 1994’ten beri faaliyet gösteren bir pazar araştırma firmasıdır. A+ BBB derecesine ve Trustpilot’ta 3,5 yıldız derecesine sahiptir.

Ücretsiz bir hesaba kaydolduktan sonra, bir e-postada, tıkladığınızda kaydınızı tamamlayacak ve anketlere başlamanıza izin verecek bir onay bağlantısı alacaksınız. Ayrıca sadece kaydolduğunuz için 500 bonus puan kazanacaksınız. Toluna’nın sunduğu her anket, anketi tamamlamak için gereken uzunluk ve süreye bağlı olarak 15 ila 50.000 puan arasındadır. Diğer siteler gibi, anketlere hak kazanmanız gerekecek. Hak kazanmazsanız, diskalifiye puanı almazsınız. Bunun yerine, bir çekilişe katıldınız.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir