Mail Okuyarak Para Kazanma Taktiği

İster inanın ister inanmayın, mail okumak için para alabilirsiniz. Kulağa çılgınca geliyor ama bu, şirketlerin pazar araştırması için kullandıkları yöntemlerden biri. Şirketler için üyelere mail okumaları için ödeme yapmak, diğer birçok pazarlama taktiğinden çok daha ucuzdur. Her gün birkaç boş dakikanız varsa, mail okuyarak nasıl ekstra para kazanacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Inbox Dollars

Inbox Dollars, mail okumak için para ödenen en meşru sitelerden biridir. Başlangıçta böyle başladılar, ancak bugün video izleyerek, çevrimiçi anketlere katılarak ve çevrimiçi alışveriş yaparak da para kazanabilirsiniz.

Başlamak için e-posta adresinizi girin ve bir şifre oluşturun. Ardından, istemleri izleyin ve profili olabildiğince eksiksiz bir şekilde tamamlayın. Minimum ödeme eşiği 30$’dır, bu ilk başta çok gibi görünür, ancak Inbox Dollars yalnızca kaydolmak için 5$’lık bir kayıt bonusu ödeyerek hızla yolunuza çıkmanızı sağlar.

Mail Okuyarak Para Kazanma Taktigi
Mail Okuyarak Para Kazanma Taktigi

Swagbucks

Swagbucks, okumak için para alabileceğiniz popüler bir çevrimiçi anket sitesidir. Swagbucks’ın farkı, e-postaların kişisel mail adresinize gitmemesidir. Bunun yerine, e-postayı okumak için kredi almak için kontrol etmeniz gereken Swagbucks gelen kutunuza giderler.

Swagbucks ayrıca kullanıcılara internette gezinmek, video izlemek, anketleri doldurmak ve çevrimiçi alışveriş yapmak gibi diğer görevler için ödeme yapar. Sadece e-posta adresinizi girin ve kaydolmak için bir şifre oluşturun. Swagbucks daha sonra sizden profilinizi tamamlamak da dahil olmak üzere başka işlemler yapmanızı isteyecek ve böylece ödeme almanız için size hedefli e-postalar gönderecektir. Swagbucks’ın minimum ödeme limiti yoktur, ancak ‘Swagbucks’larınızı hediye kartları veya PayPal nakit olarak teslim edersiniz ve çoğu 3 dolardan başlar. Swagbucks, 10 $’lık bir kayıt bonusu sunar, bu da neredeyse anında para çekebileceğiniz anlamına gelir.

MyPoints

MyPoints, anketleri tamamlamak gibi diğer birçok görevin yanı sıra mail okumak için ödeme yapar. MyPoints, kullanıcılara öncelikle anketleri tamamlamaları için ödeme yapar, ancak üyelerine BonusMail dedikleri şeyi gönderir. Okuduğunuz her BonusMail için puan kazanırsınız ve teklifi tamamladığınızda veya bağlantıdan alışveriş yaptığınızda daha da fazla puan kazanırsınız. Kaydolmak için e-posta adresinizi girin ve bir şifre oluşturun. MyPoints kaydolmak için 10$ bonus öder ve para çekmek istediğinizde puanlarınızı hediye kartları veya PayPal nakiti için kullanabilirsiniz.

Önerilen İçerik :   E-Kitap Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

CashCrate

CashCrate, anketleri yanıtlayarak veya mail okuyarak ekstra para kazanmanız için bir tavsiye sitesidir. ‘Ücretli anketler’i tıklarsanız, sizi eşleştirmek için sundukları fırsatları görürsünüz; bunlardan bazıları e-postaları okumanız için size ödeme yapar.

Siteye kaydolmak zorunda değilsiniz – PayPal hesabınıza daha fazla para yatırmak veya daha fazla hediye kartı kazanmak için henüz kaydolmadığınız başka hangi ortaklıklara sahip olabileceklerini görmek için siteyi sık sık ziyaret edin.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir