İnternetten Acil Para Kazanma Yöntemleri

Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olmak üzere, her zamankinden daha fazla ekstra para kazanmanın birçok yolu vardır. Bu yazıda hızlı para kazanmanın yeni yollarını anlatacağız. İşte internetten acil para kazanma yöntemleri ;

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Çevrimiçi Ücretli Anketler

İnsanların çevrimiçi para kazanmanın popüler bir yolu, boş zamanlarında online anketleri doldurmaktır. Araştırma şirketleri, anketleri cevaplamak ve yeni ürünleri test etmek için her zaman dünya çapında yeni üyeler almaktadır. Birkaç dakikalık form doldurma işlemi ile nakit ya da ödül olarak ödenen birkaç doları hızlı bir şekilde kazanabilirsiniz. Bazı anketler için en fazla 5 $ kazanabilirsiniz!

Web Sitelerini ve Uygulamaları İnceleyin

Görünüşe göre bir web tarayıcısı konusunda oldukça şıksın. Belki de ücretli ve eğlenceli bir iş olarak profesyonelliğe geçmenin ve web sitelerine göz atmanın zamanı geldi! Karşınızda UserTesting – sıradan insanlara her türlü web sitesini incelemeleri için ödeme yapan bir platform. Her inceleme yaklaşık 20 dakika sürer ve size Paypal üzerinden 10$ göndermektedir. Kaydolun ve bir test incelemesini tamamlayın. Gelen kutunuza web siteleri gelmesini dört gözle bekleyebilirsiniz.

Internetten Acil Para Kazanma
Internetten Acil Para Kazanma

e-Kitabı Yayınlayın

Öğrenciler bir şeyde iyiyse o da araştırma ve yazmaktır. Kindle mağazası ile herkes bir e-Kitap yayınlayabilir ve Amazon’da para kazanabilirsiniz. Kindle uygulaması artık herhangi bir cihazda mevcut, bu nedenle küresel pazarınız çok büyük! Kitabınızı £1,49 – £6,99 arasında listeleyin ve satışın %70’ini kazanın. Amazon’un nihai satış makinesi olduğunu (ve unutmayın, insanların harcamak istediğini) düşünürsek, bu harika bir anlaşma. E-Kitaplarla başarının anahtarı, değer yaratmak ve kurgusal olmayan şeyler yazmaktır. Araştırdığınız ve ortak bir sorunla ilgili derlediğiniz bilgileri (örneğin, iş bulmanın ‘sırları’) bir araya getirmek ve daha sonra bunları sindirimi kolay bir biçimde (bir e-Kitap) sunabilmek, birinin buna birkaç dolar harcamasını haklı çıkarır.

Önerilen İçerik :   Dent Coin Geleceği Dent Coin Yorumları

Para İçin Müziği İnceleyin

Müziği seviyorsanız, Slicethepie ile çevrimiçi olarak imzasız grupları ve sanatçıları nakit olarak inceleyerek işinizi yapın. Sitenin bazı kullanıcıları ayda 40 £ kazandıklarını iddia ediyor. Hayatı değiştirmiyor, ancak zevk aldığınız bir şeyse, zor bir iş olmamalı. Kazandığınız para ABD doları olarak ödenecek, ancak herkes kaydolabilir ve inceleyebilir.

İkinci El Ders Kitapları Sat

Fazladan para kazanmanın akıllıca bir yolu, diğer öğrencilerin ders kitaplarını yıl sonunda ucuza satın almak ve onları yeni başlayanlar haftasından hemen sonra satmaktır. Bu, yeni öğrenci alımının onlara ihtiyaçları olduğunu bildiği zamandır, bu nedenle talep ve fiyatlar daha yüksek olacaktır.

Eski Oyunlarınızı ve Filmlerinizi Satın

Hızlı para kazanmak istiyorsanız eski DVD’lerinizi, Blu-ray’lerinizi ve oyunlarınızı satabilirsiniz. Odanızı dağıtacaksınız ve bugünlerde neredeyse her şey dijital ya da akış halinde. Öğe başına 100 ile 1000 TL arasında bir şey kazanmayı bekleyin. Büyük bir koleksiyonunuz varsa, kazançlar gerçekten artabilir. Anne babanızın arkasını görmekten mutlu olacakları herhangi bir ‘yığılma’ olup olmadığına bakın.

Fotoğraflarını Sat

İyi bir gözünüz ve biraz yaratıcılığınız varsa, fotoğraflarınızı stok görsel web sitelerine yüklemeyi deneyin. Birileri tarafından kullanılırsa size ödeme yapılır. İyi başlangıç ​​noktaları Adobe Stock ve Getty Images’dir. Daha az arama sonucu (daha az rekabet) olan ancak biraz talep olduğunu düşündüğünüz fotoğraf konularını satarak daha fazla para kazanın.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir