İnternetten Bedava ve Hızlı Para Nasıl Kazanılır?

Çevrimiçi para kazanmanın bazı yöntemleri diğerlerinden daha yüksek ücretler öder, bu sebeple yaşam tarzınıza en uygun olanları seçmeniz gerekir. İşte ücretsiz internette para kazanmayı öğrenmeye başlamak için bazı fikirler;

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Pazar Araştırmasına Katılın

Çevrimiçi anketler size yüksek bir gelir getirmez, ancak orada burada birkaç dolar kazanabilirsiniz. Birçok anket sitesi hediye kartlarıyla ödeme yapar, ancak Branded Surveys gibi bazıları, kazançlarınızı PayPal veya doğrudan para yatırma yoluyla nakde çevirmenize olanak tanır. Sürekli olarak anketlere katılarak ve puan kazanarak, bir Branded Elite üyesi olacak ve ek bonus puanlar ve ödüller almaya hak kazanacaksınız. Birçoğu yasal varlıkları temsil ettiği iddia edilen dolandırıcılık olan düzinelerce ücretli anket sitesini sıraladık, bu nedenle hakkında fazla bir şey duymadığınız bir markaya kişisel bilgilerinizi verirken dikkatli olun.

Bir Blog Başlatın

Blog açarak para kazanmak düşündüğünüzden daha gerçekçi. Blogcular, bağlı oldukları şirketler için reklam vererek para kazanırlar. Kullanıcılar bir satış ortağı bağlantısını tıkladığında ve bir satın alma işlemi yaptığında, web sitesi sahibi bir komisyon kazanır. Blog yazarak, reklam göstererek, kendi ürünlerinizi satarak veya sponsorlu içerik yazarak para kazanmanın başka yolları da vardır. HostGator gibi blog platformları, her ay bir fincan kahve maliyetinden daha düşük bir fiyata kendi dijital işinizi evden başlatmak için basit ve uygun fiyatlı bir yol sağlar.

Internetten Hizli Para Nasil Kazanilir
Internetten Hizli Para Nasil Kazanilir

İşletmeler İçin Facebook Reklamlarını Yönetin

Facebook’un para kazanma yollarından biri, şirketlerin ürün ve hizmetlerini kullanıcıların haber akışlarında tanıtmasına izin vermektir. Çoğu küçük işletme sahibi, işletmeleri için Facebook reklamları yayınlamanın değerini anlamıyor. Yeni müşterilere ulaşmada ve marka bilinirliği oluşturmada reklamların değerini iletmeyi öğrenerek, rezervasyon yaptığınız her müşteri için ayda 1.000 ila 2.000 ABD Doları kazanabilirsiniz.

Önerilen İçerik :   Online Ne Satabilirim - İnternetten Satış Yaparak Para Kazanma Rehberi

Sanal Asistan Olarak Çalışın

Sanal asistan, şirketler ve küçük işletmeler için çevrimiçi hizmetler sunan biri için her şeyi kapsayan bir unvandır. Hizmetler, grafik tasarımdan blog yönetimine ve e-posta pazarlamasına kadar değişebilir.

Yakın bir arkadaşım ilk çocuğunu doğurduktan sonra sanal asistan olarak çalışmaya başladı. Yerel şirketlere metin yazarlığı ve e-posta yönetimi sunarak saatte 35 dolar kazanıyor. Serbest çalışan olarak çalışmak, saatlik ücretinizi artıracaktır, ancak kendi işinizi bulmak zorunda olmanın dezavantajı da beraberinde gelir. Başka bir seçenek de, düzenli bir müşteri akışına sahip, ancak daha düşük bir saatlik ücretle tanınmış sanal asistan şirketlerle çalışmaktır.

Alan Adlarını Satın Alın ve Satın

2016’da kendi web sitemi kurduğumdan beri, ne zaman değerli olabileceğini düşündüğüm alan adları satın alıyorum. Son zamanlarda, bunlardan birini GoDaddy’de 1.200 dolara sattım – başlangıçta 12 dolara satın aldığım bir alan. Web siteleri veya işletmeler için benzersiz adlar düşünmeye meraklıysanız, alan adı çevirme, potansiyel olarak çevrimiçi para kazanmanın kazançlı bir yolu olabilir.

Web Sitelerini Test Etmek İçin Ödeme Alın

Web sitesi test uzmanları, bir web sitesinin tasarımı ve kullanıcı deneyimi hakkında görüşlerini bildirir. Bu, şirketlerin kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sağlamak (ve umarız satışları artırmak) için web sitelerinde değişiklik yapmalarına olanak tanır. UserTesting gibi sitelerle, tamamladığınız her 15-20 dakikalık test için 10$ kazanabilirsiniz. Testler, geri bildirim ile ekranınızı kaydetmeyi ve takip eden soruları yanıtlamayı içerir. Web sitelerini test etmek için para alabileceğiniz diğer yerlere göz atın.

YouTube İçeriği Oluşturun

YouTuber’lar, görüntüleme başına ortalama 0,01 ila 0,03 ABD Doları veya 1000 video görüntüleme başına 3 ila 5 ABD Doları arasında değişen reklamlar aracılığıyla para kazanır. Tutarlı, ilgi çekici içerik oluşturur ve takipçi kitlesi oluşturursanız Google AdSense ile YouTube’da para kazanabilirsiniz. Bir içerik oluşturucu hesabı başlatmak ücretsizdir ancak videolarınızdan para kazanabilmek için YouTube’un minimum gereksinimlerini karşılamanız gerekir.

Önerilen İçerik :   CHZ Coin Nedir, Geleceği ve Yorumları

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir